Hakkımızda

FarmaCity, 2005 yılında Yaşam Bilimleri (ilaç, sağlık, medikal, biyoteknoloji, tüketici sağlığı, hayvan sağlığı) sektörlerine odaklı işe alım danışmanlığı hizmeti vermek amacı ile yola çıkmış ve sadece bu sektörlere hizmet veren tek danışmanlık firması olmuştur. Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Bağımsız Devletler Topluluğu (MENA/CIS) ülkelerine yönelik insan kaynakları danışmanlığı projelerinde uzmanlaşmıştır.

FarmaCity, bu alanda hizmet veren en yüksek sayıdaki tam zamanlı çalışan kadrosu ile kaliteli ve hızlı hizmet sağlamayı amaç edinmiştir.

Kuruluşunun 10.yılı itibariyle Yaşam Bilimleri sektörünün yanı sıra diğer regüle sektörlerde de faaliyet göstermeye başlamıştır.

Hizmetlerimiz

Yönetici araştırması: FarmaCity 2005 yılından bu yana üst düzey yönetici araştırması projelerinde partnerlerine destek vermektedir. İlaç sektörüne yönelik derin ve kapsamlı bilgi birikimi sayesinde işbirliği yaptığı iş ortaklarının ihtiyaçlarına özel cevaplar verebilmektedir.

Yetenek Haritalandırma ve Sektör Analizi: Kıdemli ve alanında tecrübeli danışman ekibimiz görevlendirildiği her yetenek haritalandırması projesini başarı ile teslim etmektedir ve yoğun araştırma sürecinde edindiği tüm bilgileri deneyim süzgecinden geçirerek yalınlaştırılmış bir şekilde iş ortaklarına aktarmaktadır.

Yetenek Değerlendirme ve Gelişim Merkezi Uygulamaları: Kıdemli danışmanlarımızın tümü akredite eğitim programlarını tamamlamış sertifikalı değerlendiricilerden oluşmaktadır. İş ortaklarımızın ihtiyaçlarına özel olarak projeler uygulanmaktadır.

FCtalentgroup

FarmaCity’nin bünyesinde yer aldığı grup firmasıdır. Kıdemli ve deneyimli danışman kadrosu ile işe alımın yanı sıra aşağıdaki alanlarda da kaliteli ve hızlı sonuçlar yaratabilmektedir.

Yeni Kariyere Geçiş Programı (Outplacement): Katılımcıların yeni kariyer yolculuklarında maksimum seviyede fayda sağlamak için oluşturulan bir program çerçevesinde kıdemli danışmanlarımız hizmet vermektedir.

Yerinde İşe Alım Hizmeti (RPO): İş ortaklarımızın özelleştirilmiş ihtiyaçlarına cevap verebilmek için yerinde işe alım hizmeti uygulamamız bulunmaktadır.

Özel projeler (ekip, departman, şirket kurulumu ve/ya genişletilmesi): Yeni ekip kurulumları, varolan ekiplerin genişletilmesi, pazara yeni girecek olan firmalara sıfırdan ekip kurulması projelerinde görev alan bu alana özel olarak çalışan bir ekibimiz bulunmaktadır.