Web Sitesi Kullanım Koşulları

Bu web sitesine erişmeniz, siteyi kullanmanız aşağıdaki koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Web sitesinin telif hakları FAZ4 Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti (FarmaCity)’ne aittir.

FarmaCity’nin faaliyet alanı olan istihdama aracılık hizmetleri, çalışan, yönetici araştırmaları, insan kaynakları danışmanlığı, yönetici ve lider geliştirme danışmanlığı, yetenek ve yetkinlik haritalandırılması, değerlendirme ve geliştirme merkezi uygulamaları, insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı kapsamında yer alan araştırmalar, testler, referans araştırmaları, işe alım hizmetleri, profesyonel profillerle veya adaylarla görüşmeler ve mülakatlar, aday değerlendirme raporlarının hazırlanması, geçici iş ilişkisi kurulması, yeni kariyere geçiş danışmanlığı, yönetici ve organizasyonel gelişim koçluğu ile ilgili bilgi veya hizmet talep eden Kullanıcıların bilgi ve hizmetlere erişimi amacıyla siteye erişim hakkı tanınmıştır.

Bu web sitesinde erişilen yazılı, görsel, işitsel içerik, tasarım, bilgiler, ya da diğer unsurlar, FAZ4 Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti´nin yazılı izni olmaksızın kısmen ya da tamamen, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz, yayınlanamaz, değiştirilemez, eklemeler ya da çıkarmalar yapılamaz, ticari maksatla kullanılamaz, alıntı yapılamaz. Yazılı izin alınması halinde bu web sitesinden yapılacak alıntılar, "Telif hakları FarmaCity’ye aittir" ifadesi ile birlikte kullanılmalıdır.

FarmaCity bu web sitesinde sunduğu bilgilerin güncelliğini sağlamak için özen göstermektedir. Ancak, FarmaCity bu sitedeki bilgilerin yanlışlığından ya da belirtilen amaçların dışında kullanılmasından kaynaklanabilecek zarar ve sorunlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. FarmaCity hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman söz konusu bilgileri değiştirebilir, düzeltebilir ve/veya çıkarabilir.

Bu web sitesinde kullanılan tüm unvan, marka, logo, görsel ve tasarımların tüm hakları FarmaCity’ye ait olup bir kısmının veya tamamının FarmaCity’nin yazılı izni olmaksızın kullanılması yasaktır. Bu yükümlülüğün ihlali halinde ilgililer hakkında cezai ve hukuki süreç başlatılacaktır.

FarmaCity’ye ait olan bu web sitesine veya bu siteden bağlantı yapılarak (link ile) ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan, FarmaCity sorumlu tutulamaz. Kullanıcı; site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde FarmaCity'nin hiçbir denetim ve kontrolü olmadığını, linklerin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden ve doğruluğundan sorumlu olmadığını, bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder.

Bu web sitesi Türkiye Cumhuriyeti Kanunları ile korunmaktadır. Siteye zarar vermeyi amaçlayan veya sistemdeki herhangi bir veri, bilgi veya yazılım kodlarına dışarıdan müdahaleye yönelik her türlü girişim hukuka aykırı olup, yasaklanmıştır.

Web Sitesi Kullanım Koşulları ile ilgili talep ve sorularınızı, FarmaCity’nin +90 216 450 5100 numaralı telefon numarası ve [email protected] mail adresi üzerinden bildirebilirsiniz.